NEJVÝZNAMNĚJŠÍ AKCE ROKU 2014

POLOVINA JAHODOVÉ CESTY = 3 AKCE V JEDNÉ

Rozloučení s pubertou, 50 = 1/2 cesty a Oslava návratu do dětství

11.4. – 13.4. 2014 – Bystřice nad Pernštejnem – Lesoňovice, nebo jinde

Všechny kamarády a známé srdečně zvu na kulturně sportovní akci – nejen zapařit!!!.

DEFINITIVNÍ ROZHODNUTÍ PADLO NA LESOŇOVICE!!!!!

P.C.: (všechny ostatní texty už patří historii, ale tohle je trvale platná vsuvka, Bobeš se opět obrací čelem ke všem výzvám dospívání a hopsavým krokem s prstem v nose míří do dětství. Jak jistě víte, všechny puberťáky potěšíte cizím slovem, které by mohlo být sprosté – co na tom, že nevím, co by to mohlo znamenat, ale umím si to představit, žovááá! To by vám mohlo pomoci při luštění zkratky P.C. = Post Coitum, mlhavá představa významu je ta, že už je po všem. Aspoň pro tentokrát.) VŠECHNO DOBŘE DOPADLO! Kapek padlo jen pár, takže tahání traktorem odpadlo. Odpadlo sice i pár her, ale důležité je, že na nikoho snad nepadla deprese. Poslední padl pašík Vašík, když jeho lebeň vypadla z kůže. A zamražené zbytky grilovaného masa padnou dobře vždycky! S guláškem to taky dopadlo moc dobře… Kdyby vás napadlo, že se chcete podívat na fotky (zejména na toho blonďatého padlého anděla), a žádné tu nikde nebyly, tak zkuste Bobše slovně napadnout, že je padouch. Neskončily v propadlišti dějin, ale jen někde zapadly :o)

POPIS CESTY ZDE.
POČASÍ JE SKVĚLÉ. V noci nebude mrznout a přes den nám nezteplá pivo! Pršet by téměř nemělo, nebo vůbec nemělo.. Přeháňky se za déšť nepovažují! V neděli bude azuro!

Budeme mít 2 – 3 párty stany, kde bude možné i spát, a bude stát tee-pee, kde bude hořet oheň, takže i na noc tam bude teplo – když si budete přikládat na oheň…

Takže vemte si stany, ale bude možnost spát i bez nich. Pozor, párty stany nejsou zavětrované!!! Předpověď počasí najdete zde.

verze pro tisk – stáhnout

Program a hosté – Místo – Doprava – Ubytování – Jídlo – Pití – Dárky – Upozornění – Potvrzení

Vybavení – Sport a Kultura v Lesoňovicích

DÁRKY VOZIT NEMUSÍTE

Jak bych to nejlépe řekl. Mám vše, co potřebuji, a to, co mi chybí, většinou dostanu od svých věrných sponzorů.

Ze všeho nejraději budu, když Vás uvidím, třeba i po mnoha létech. Nejlepším dárkem pro mne bude, když přijedete a pokecáme si.

Ale kdybyste přece jen mermomocí chtěli něco darovat, tak mě zajímají nesehnatelné věci, jako třeba…

Program a hosté

Mám pro Vás připravený bohatý kulturní i jiný program. Jen namátkou vybírám: Velká námořní bitva, Doblití hradu, Léčení princezny, Cesta na severozápad, aj. Nejdůležitější hrou však bude páteční TEAM BUILDING – HRA POUZE PRO VYVOLENÉ! Pravidla her a více o programu najdete zde.

Dávná kamarádka z Prahy Doly Bástr přijala pozvání na tuto akci a rovněž můj dlouholetý kamarád z Papui, Steven Senegal, potvrdil účast. Nezapomeňte proto svoje fotoaparáty. Budete mít jedinečnou možnost se s těmito zajímavými lidmi společně vyfotografovat!!! A já jsem jen zvědav, co si pro vás Doly ještě připraví!!! Jak ji znám, je to trošku uličnice!!! :-) A ještě se možná objeví další významné osobnosti, jako třeba: …a víte co? Nechte se překvapit!

Z kulturního programu vybíráme: Premiéra písně Půlnoční modlitba a následná autogramiáda s autorem textu, vystoupení několika více nebo méně rytmických hudebních souborů a těles, vystoupení světských souborů ochótnikov, Cesta ke hvězdám a další.

Upozornění

Zda s sebou vezmete děti či nikoliv, je jen na Vás. Nicméně předem upozorňuji, že některé programy nebo jejich části by mohly být kvalifikovány jako „ohrožení mravní výchovy mládeže“.

Jídlo

Divočák grilovaný v kůži si bude hovět na rožni a budou pro vás připraveny i jiné speciality nejen z Klokočkova mlýna. Černá chutná přece jen výrazně lépe, než vykrmený domácí pašík. Objednal jsem toho největšího kňoura, kterého se podaří hajnému v Blanických lesích potkat…

Pití

Já zajistím pivo na celý víkend!!! V množství menším, než velkém. A komu není dobrý pivo, ať si pije třeba vodu! Ale POZOR: pitnou vodu a nealkoholické nápoje si vemte vlastní. Protože kdyby to zbylo, vůbec bych pak nevěděl, co s tím dělat!!!. Víno vozit nebudu, bo se to míchat nemá, a z kořalky sa hlópne!

Místo

Nabízí se několik lokalit. S největší pravděpodobností to bude u mě na chatě nad obcí Lesoňovice nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Jedině kdyby mělo být opravdu hnusně, ale úplně strašně hnusně, bude to na Klokočkově mlýně pod Blaníkem, kde je dostatečně velký krytý prosotr. Zde by se také spalo ve stanech, ale je možné si i rezervovat pokoje. Méně pravděpodobný Grunt na Blatinách, kde bychom sice spali všichni ve svých spacácích, ale pod střechou. Bohužel ten nemůžu dopředu rezerovat, takže jedině že by náhodou byl volný. Nejméně pravděpodobná je menší chata Medvědinec, o které také nevím, zda bude na poslední chvíli volná. Tam lze stanovat i spacákovat v chatě. Rozhodovat se bude v ÚT až ST těsně před akcí. Sledujte proto prosím tuto stránku, ať víte, kam máte jet…

Doprava a parkování

Zde najdete mapku i popis cesty a vhodná místa k parkování.

Ubytování

Ve vlastních spacácích, stanech, autech, nebo jen tak pod širákem – jak kdo chce. Nemocní a jinak neduživí jedinci si mohou samostatně zajistit ubytování. Pro malé děti bude postaveno tee-pee, nebo iglú – podle počasí. HUDEBNÍ NÁSTROJE mohou jako jediné nocovat ve vytopené chatě! (pozn. kor. VYTOPENÉ – bude v ní teplo, ne potopa. Snad)

Potvrzení účasti

Prosím potvrďte mi svoji účast nejméně týden před akcí, aby byl zajištěn dostatek všeho. Nejvíce v životě se vždy bojím, abych nestrádal…

VYBAVENÍ – věci, bez kterých budete fakt dost nahraní!!!

Hudební nástroje jsou samozřejmě povinností! Dále se pravděpodobně neobejdete bez těchto maličkostí: Krigl na pivo (půllitr), pořádný velký nůž, ešus nebo jídelní miska a lžíce, šátek, kousek karimatky na sezení (nebo se vám budou hodit i židličky), spacák, karimatka, stan, klidně i dvoje rezervní outdoorové oblečení na převlečení, určitě dvoje boty, kdybyste jedny promočili, patřičné vybavení k outdoorovým aktivitám, kterých se budete chtít zúčastnit, podle počasí plavky nebo sněžnice, jídlo na pátek až sobotu dopoledne – já zajišťuji prase, povolební guláš pro všechny přihlášené od soboty 16 hod do nedělního rána. Dámy nezapomenou voňavé buchtičky a pánové svoje klobásky! Jo, a vemte si taky pitnou vodu, jehlu a nit!!! A také drobné rekvizity, abyste v rámci týmu mohli ztvárnit různé pohádkové a filmové osobnosti!!! Předpokládám, že čelovka je pro každého samozřejmostí a není potřeba připomínat, že ji budete sakra hodně potřebovat!!! Na chatě není elektrický proud!!!

Podle předpovědi počasí zvažte deštník – občas je to strašně príma věc…

Sportovní vybavení: Horská kola, kajak (kdo má a umí na něm jezdit) + hydro, totéž se týká vybavení na lezení. Kola si vemte určitě, lodě hlaste předem, kdo bude brát. Aby se mohli kajakáři, či vzducholodě (Baraky apod.) zapojit do teamové hry, musí být celkem nejméně 3, jinak by to postrádalo smysl. Takže na lodích a lezeckém vybavení se prosím domlouvejte se mnou.

Sportovní a kulturní aktivity v Lesoňovicích a blízkém okolí

Každý, kdo sem přijede, si zde zábavu najde. Cyklistika, turistika, skalní i ledové lezení, voda – slalomový kanál, westernová městečka, hrady, muzea, atrakce pro děti a další zajímavé tipy na využití volného času najdete pod odkazem BYSTŘICKO . Velmi doporučujeme nastudovat předem, mohlo by se vám to dost vyplatit!

SLEDUJTE TUTO STRÁNKU!!!

Postupně se zde budou objevovat informace s přesným určením místa, mapy, možnosti parkovaní, možnosti ubytováni, informace o programu a prostě vše, co by Vás mohlo zajímat!!!

Pokud se nebudete moci zúčastnit letos, nevadí, akci budeme opakovat každých 50 let!!!

Těším se na Vás, až to ROZJEDÉÉÉÉM!!!!!

BOBEŠ Petr Jahoda.