Sponzoři

Zde jsou uvedeny firmy, které moji expediční činnost sponzorují dlouhodobě. Jejich podpora a kvalitní outdoorové vybavení, které vyrábějí, mi umožňují přežít v extrémních podmínkách a značně zvyšují pravděpodobnost dosažení i těch nejnáročnějších cílů. Jim všem patří můj dík.

4EVER

Výroba jízdních kol s desetiletou tradicí.

www.4ever.cz

High Point – Sport Schwarzkopf

Výrobce vysoce kvalitního outdoorového oblečení všech vrstev.

www.HighPoint.cz; www.sportschw.cz

STUDENT AGNECY

Prodejce letenek do celého světa, pořadatel kurzů cizích jazyků v zahraničí a provozovatel vnitrostáních i zahraničních autobusových linek autobusy „Žlutý“.

www.studentagency.cz

COLEMAN

Produkty Coleman se prodávají ve více než 100 zemích na celém světě a podporují přírodu, bezpečnostní normy a kvalitu pro uživatele. Produktová řada zahrnuje vařiče a lampy napájené propan-butanem, kovové a polypropylenové chladící boxy, stany, spací pytle včetně kempingového příslušenství.

www.coleman-cz.cz

KLIMATEX – VUP Textil Development, a.s.

Vyrábí „Funkční prádlo Klimatex“ již od roku 1976. Dnes k výrobě využívá nejmladšího chemického vlákna POLYPROPYLEN. Mezi jeho dominantní vlastnosti patří: minimální nasákavost, nízká tepelná vodivost a zdravotní nezávadnost. Při pletení firma využívá tzv. „knotový efekt“, který odvede vlhkost od pokožky. Polypropylenové vlákno odolné vůči bakteriím a plísním, je chemicky netečné a z hlediska zápachu neutrální. Nízká tepelná vodivost chrání před vnější teplotou (nebo chladem), proto Vás bude KlimatexR v létě chladit a v zimě hřát. Funkční prádlo KlimatexR má permanentní UV filtr č. 7, a jak potvrdily klinické zkoušky, je KlimatexR vhodný pro alergiky a do různých oblastí zdravotnictví. Veškeré funkční prádlo KlimatexR se noší vždy přímo na pokožce, tvoří základní vrstvu, která má rozhodující význam z hlediska hygieny a komfortu nošení.

www.Klimatex.cz

YATE spol.s r.o.

Výrobce karimatek a prodejce outdoorového vybavení od oblečení, přes rukavice, návleky, spací pytle až po termosky, a nádoby na vaření.

www.yate.cz

ASOLO – Sport Prima s.r.o.

Výhradní distributor vysoce kvalitní trekkingové a horolezecké obuvi italské firmy ASOLO.

www.asolo.cz

Treksport

Výrobce batohů, návleků, rukavic a outdoorového oblečení.

www.TrekSport.sk

ROCK & ROAD

Jízdní kola a horská kola – prodej, výroba a servis. Kamenný + internetový obchod s vybavením, příslušenstvím a doplňky pro cyklistiku. V zimě sportovní potřeby, lyže a snowboardy – prodej a servis. Majitelem je známý český cyklista Rosťa Baťa.

www.rockroad.cz

Alpsport

Vybavení do přírody, pro kemping, turistiku, horolezectví a skilapinismus

Prodejna: Brno, Josefská 3. Další prodejny najdete v Praze a Ostravě.