Oficiální tiskové zprávy

Na této stránce archivujeme všechny oficiální tiskové zprávy, které jsou rozesílány médiím. Jejich další šíření je možné zdarma a to i bez našeho výslovného souhlasu. Pokud zprávu obdržíte, nebo si ji sami stáhnete z tohoto serveru, můžete ji dále volně publikovat v médiích všeho druhu. Pokud jste některou tiskovou zprávu nedostali, naleznete ji zde.

Pro novináře a internetové portály: Máte-li zájem pravidelně dostávat tiskové zprávy z tohoto projektu a dosud je nedostáváte, zašlete nám Vaši e-mailovou adresu. Rádi Vás zařadíme do naší databáze odběratelů tiskových zpráv, které Vám budeme nadále zdarma zasílat.

Fotografie v tiskové kvalitě: Potřebujete-li k publikování naší tiskové zprávy fotografie v tiskové kvalitě, napište nám, nebo zavolejte. Rádi Vám je na vyžádání zašleme.

Zdroj tiskových zpráv: Pokud se rozhodnete uvádět zdroj těchto tiskových zpráv, je to:www.JahodaPetr.cz. Zdroj nejste povinni uvádět, ale pokud jej uvedete, budeme rádi.

V podokazech najdete tiskové zprávy vydané k jednotlivým projektům jejichž autorem, nebo na nichž se Petr Jahoda významně podílel.