SOUTĚŽ – SVĚTOVÉ UNIKÁTY – ČESKÁ REPUBLIKA VERSUS ZBYTEK SVĚTA

Souvisí s akcí PETICE BRNĚNSKÁ PŘEHRADA – veškeré informace najdete ZDE

Brněnská přehrada

Za dva měsíce jsme v naší zemi našli jen 2 světové unikáty. Brněnskou přehradu a … ? to je prostor pro Vás. Napište nám, pokud víte o nějakém dalším světovém unikátu v ČR. Tedy o věci, která není nikde jinde na světe, jen u nás. Chceme věřit tomu, že máme více unikátů, než jen ty dva!Na této stránce Vás budeme informovat o průběhu soutěže a v listopadu zveřejníme vítěze soutěže :-). Doufáme, že to bude Česká republika!

NEZAPOMEŇTE, ŽE JDE O SVĚTOVÝ UNÍKÁT!

Elektromotory mají na Brněnské přehradě tradici 70-let!

Každý zúčastněný si na počest vítězství může dát se svými přáteli panáka, nebo mrkvový džus. Výherní ceny v této soutěži si sponzorují výherci sami! Soutěžní tipy ve smyslu, že každý živočich, či biologický organizmus je unikáte je pravdivý, ale do soutěže tyto návrhy nepřijmáme, stejně tak jako endemické rostliny či bioorganismy. Ale upozornit na ně můžete. Významné návrhy zveřejníme. Pravidla této soutěže nelze nikdy měnit, pokud pořadatel nerozhodne jinak :). Dá se předpokládat, že po vyhlášení výsledků, soutěž prodloužíme na neurčito.

I nové naftové lodě vypouští jedovaté zplodiny do ovzduší!

Děkujeme všem, kteří nám přispěli, třeba jen jedním podpisem. V tuto chvíli máme přibližně 5000 podpisů a sbíráme dál!!!! Kdo tedy jste ještě stále ochoten se v této věci angažovat, prosím zašlete e-mail přímo na dresu iniciátora a koordinátora petice: Petr.Jahoda@ckc.cz. Dá si Vás do ?petičního? maillistu a bude Vám přímo zasílat další informace.Veškeré informace, včetně nově vytvořené ARGUMENTACE najdete na www.JahodaPetr.cz/petice.html
Soutěž končí 30. října 2015
Jsme zvědaví jak to dopadne.

Spalovací motory ohrožují živočichy

Hořící naftová loď

PS: Malá nápověda: ten druhý unikát, který jsme našli je v Praze. Hledejte tedy další unikáty.
Předem děkujeme za Vaše tipy :-).