BYSTŘICKÉ ŘÁDĚNÍ – KULTURNĚ SPORTOVNÍ PROGRAM

Program Bystřického řádění jsme pro Vás připravili opravdu bohatý. Účast v něm je nepovinná, ale zase co jiného byste dělali, přece nebudete celý víkend pomáhat s pracemi? Řádění bude určitě příjemnější!

Habyste veděli, co vás čeká, NA UKÁZKU UVÁDÍM NĚKTERÉ SOUTĚŽE:

Soutěž pro Pány – O NEJVOŇAVĚJŠÍ BUCHTIČKU

Pánové budou se zavázanýma očima, pouze čichem určovat, která buchtička patří které dámě.

Soutěž pro dámy – O NEJZAJÍMAVĚJŠÍ KLOBÁSEK

Dámy budou se zavázanýma očima, pouze pohmatem určovat, který klobásek patří kterému pánovi. Během hry je přísně zakázáno měnit velikost klobásku!!!!

Obě tyto soutěže proběhnou těsně po sobě během pátečního Team Buildingu, a to ve večerních hodinách. Poté pánové dle vlastního uvážení zasunou svoje klobásky za asistence dam k předehřátí a dodělání do udírny a neposkvrněné dívčí buchtičky budou společně sežrány. Následně stejný osud potká i klobásky pánů…

Hra pro všechny – TEAM BUILDING – HRA POUZE PRO VYVOLENÉ

Nejdůležitější hra, která má za cíl vzájemné poznávání jednotlivých účastníků a stmelení kolektivu!!! Vzájemné poznání bude velmi důležité zejména pro tvorbu týmů na sobotní hry!!!! NEPODCEŇTE!!!! Team building začne neoficiálně už ve čtvrtek večer, ale bude možné se připojit i během celého pátečního dne, až do 20 hod. Všichni, kdo budou ochotni se hry účastnit, budou rozděleni do několika Building Teamů a budou plnit následující herní plán.

TEAM BUILDING – HERNÍ PLÁN

Očištění a vyhlazení tyčí na tee-pee Postavení tee-pee – nebo iglů, dle počasí Navození velkých kamenů na ohraničení hlavního ohniště a ohniště v tee-pee Dodělání posezení k ohni Nařezání a naštípání dříví pro kňoura Navezení vody do kotlin Krájení masa a loupání cibule na guláš Nařezání desek a postavení primitivní udírny na klobásky Úprava terénu a zbudování sprchy pro dámičky a mnoho dalších zajímavých her!!!

Prosím případné zájemce o účast v těchto hrátkách – prosím hlaste se předem u pořadatele, ať se domluvíme, jaké herní pomůcky případně přivezete!!! (motorová pila, ruční lopata apod.)

Palivové dříví jsme za 2 víkendy nachystali v jednom člověku a jedné ženě už v polovině ledna. Je v metrech u ohniště. Já jsem to měl jako rehabilitační cvičení po úrazu páteře z počátku listopadu.

Více jsme toho ani při nejlepší vůli sami nedokázali, protože 12. března jsem si ještě musel nechat zoperovat rameno. Takže celá akce bude i trošku podle hesla: KOLIK DO TOHO DÁŠ, TOLIK DOSTANEŠ!!!

Program:

Pátek

8:00 – 20:00 – Lesoňovický Team Building
20:00 – až do zmrtvení – volná zábava u ohně se dvěma zajímavými soutěžemi – viz níže

Sobota

8:00 – 16:00 – Hry, soutěže, sportovní klání a jiné oblíbené kratochvíle – nepovinné, ale škoda se nezúčastnit! Pátek jste měli na to, abyste v rámci Teambuildingu sestavili co nejrůznorodější teamy. Každý tým by měl umět zvládnout cokoliv! Tedy měl by mít kajakáře, několik zdatných cyklistů, nějakého lezce, otužilce, budou se hodit i lidé vzdělaní v historii a kultuře, odborník na orientaci v terénu, zkušený zálesák apod. Nespoléhejte se jen na Slabocha Bena, buďte připravení!!! J

16:00 – 18:00 – prostor na hojení ran po hrách
18:00 – 24:00 – Rozlučka s pubertou
24:00 – 00:05 – Zhudebněná Půlnoční modlitba
00:05 – až do božího rána – Oslava návratu do dětství

Neděle

04:00 – bude slavnostně otevřen NIGHT CLUB – FOREST eL SUMMIT – kde se posléze mohou odehrávat osobní, předem i zadem domluvené soukromé programy separatistických účastníků… A nechci slyšet výmluvy, že dámy již několikrát dosáhly vrcholů včera ve stanech!!! Lesoňovický vrchol bude později začleněn do projektu Evropské Unie s názvem 700 SAMIC, což bude zahrnovat dosažení vrcholu na 700 nejznámějších horách Evropy (stačí i v podhůří, důležité je pouze dosažení vrcholu!). Projekt prosadila a do života osobně uvede moje kamarádka Doly Bástr!!! Kromě Monte Bú tam bude třeba i Trnůvka, Petřín, Lesoňovice, Svatobor, Paprsek, Pučerák, Radegast, Devět skal, Říp, Javoráč, Raná, Svatý Kopeček u Holomóca, Hrubá skála, a mnoho dalších. Máte šanci být u zrození tohoto velkoprsého nápadu!!!! Věříme, že se stane mnohem populárnějším než chudý americký projekt s podobným názvem s ubohými 7 SUMMITS – emi.

A co do budoucna 4 future? Pokud bude projekt 700 Samic úspěšný, pošilhává Doly po Beskydské Sedmičce a úplně jí učarovala Koruna Sexuráje – 14×8000 vrcholů!!! A to jsem jí ještě neprozradil, že se to týká jen jednoho jediného kontinentu a na něm jen jediného pohoří!!!…

8:00 – Střízlivění, úklid bojiště a nesmělé pokusy o návraty domů a do práce :-)