Sponzoring expedic Petra Jahody

Reklama a testy výrobků

Určeno pro firmy

Za 20 let které cestuji a 11 let co se věnuji expediční činnosti, mám za sebou kolem padesáti, ale pravděpodobně i více úspěšných expedic. Nepočítám je. Dělám je. Vlastně se dá říci, že nedělám nic jiného. A když se na něco specializujete, nemůžete být neúspěšní, s tím asi budete souhlasit…

Pokud by měl kdokoli zájem participovat na mých projektech, nebo podpořit některou z mých budoucích expedic, kontaktujte mne prosím, jistě se dohodneme. Většina mých projektů je finančně velmi náročná a velkou část nákladů, často i všechny náklady, si hradím sám…

Výsledky mojí práce využívá již několik českých

i zahraničních firem = plnění oproti sponzorství

Firmám se kterými spolupracuji, poskytuji kvalitní fotografie z expedic (jen z Kilimandžára dostali firmy ode mne 600! fotografií – výběr z cca 3000!), uvádím je v tiskových zprávách a přímo dostávají průběžně aktuální informace o průběhu expedic. Dále dostávají hodnocení svých výrobků a spolupracuji s firmami na vývoji výrobků.

Moje fotografie najdete v katalozích firem které se mnou spolupracují, nebo je najdete na jejich webových stránkách. Můžete je mít i Vy.

Dlouhodobě spolupracuji s firmami:

High Point – Sport Schwarzkopf; Asolo; Yate; STUDENTAGENCY; Rock&Road; ColemanSMP

Nově jsem začal spolupracovat s firmami:

Klimatex; Treksport; Britex; Satca; Atex;

Můžete podpořit právě probíhající projekt,

nebo třeba některý z projektů následujících.

Chystám další zajímavé věci… Kontaktujte mne, osobně Vám sdělím více.

Na jednání týkající se sponzorování, nebo reklamy rád přijedu za Vámi do firmy. Za provedení praktických testů, reklamu, či autorská práva pro použití fotografií mohu fakturovat!

Nabízím plnění

Pokud máte skutečně zájem mne sponzorovat, kontaktujte mne prosím, jistě se na pro Vás zajímavém plnění dohodneme. Zašlu Vám seznam návrhů na plnění adekvátní Vaší zamýšlené podpoře. Na ukázku jen bod č. 10:

COKOLI VÁS NAPADNE = NIC NENÍ NEMOŽNÉ  – PETR JAHODA ! :-)

Příklady využití plnění:

Firma Hamé, a.s.;

Firma SPORT prima spol. s r. o. (Asolo CZ);