Ukázky fotografií – reklama a plnění pro sponzpory

Vím, že některé firmy mají problém s lidmi které sponzorují a že od nich mnohdy nedostanou fotografie žádné, nebo jen málo a ještě navíc nekvalitních.

Pro Vaši předtavu: Ode mne spoznoři dostávají fotografie často již v průběhu projektu, nebo bezprostředně po jeho ukončení. Třeba z projektu Sjezd Kilimanjara na kole 4EVER dostali sponzoři celkem 602 kvalitních fotografií (výběr z cca 2000) na 3 CDR. První CD dostali ještě před odletem (fotografie z předchozí akce v dané destinaci), druhé CD dostali přibližně v polovině projektu a třetí ihned po mém návratu. Firmy Yate a High Point díky tomu dokázaly fotografie z aktuálního projektu ještě zařadit do svých katalogů, které vyšly tiskem, ještě než jsem se vrátil z Afriky…

Firmám, které mne sponzorují, nebo se mnou uzavřou dohodu o reklamní činnosti, vozím z expedic fotografie podobné těmto a v rozlišení minimálně formát A4 – A3 v tiskové kvalitě:

Petr Jahoda

Petr Jahoda po sjezdu Mount Keni na kole 4EVER – reklama pro sponzory – 4EVER, High Point, Asolo, Klimatex a Treksport Photo©archiv PJ

Kmen Daniů – West Papua – ostrov Nová Guinea

Reklama pro magazín Cestopisy a veletrh GO Photo©Petr Jahoda

Mount Keňa

Reklama pro firmy Klimatex a Treksport – Mount Keňa Photo©archiv PJ

Lobelie – Mount Keňa

Reklama pro Treksport – Mount Keňa Photo©Petr Jahoda

Mount Keňa

Reklama pro 4EVER a Rock & Road – Mount Keňa Photo©Petr Jahoda

Kilimandžáro – Barafu Hut

Reklama pro High Point, Yate, Asolo a Triop – Kilimandžáro Photo©archiv PJ

Prezentaci dalších reklamních forografií ve vyšším rozlišení a prezentaci použití mých fotografií jinými firmami najdete na adrese, kterou Vám na vyžádání rád zašlu.

Kontaktujte mne prosím. Kontakt